Singer | Needle, 2045 SZ14 BLST W/10
- Код товара: 327901
- EAN: 7393033108519
- MPN: N204514M1003
2.54€
Без налога: 2.10€
| Производитель | Singer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Needle, 2045 SZ14 BLST W/10 |
| Gross depth (mm) | 3 мм |
| Gross height (mm) | 108 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Volume (m3) | 0.00001944 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 88889 шт. |
| Gross weight | 0.006 кг |
| Net weight | 0.003 кг |