Muse | Party Box Speaker | M-1808DJ | 150 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Код товара: 331531
- EAN: 3700460207748
- MPN: M-1808DJ
82.91€
Без налога: 68.52€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Мощность | 150 Вт |
| Водонепроницаемый | No |
| Producer product name | M-1808DJ |
| Producer product family | Party Box Speaker |
| Портативный | No |
| Gross depth (mm) | 285 мм |
| Gross height (mm) | 558 мм |
| Gross width (mm) | 285 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.04532355 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38 шт. |
| Gross weight | 5.6 кг |
| Net weight | 4.6 кг |
| Другие особенности | FM PLL Tuner; Tuning knobs with light rings; FULL LED front; Stereo pairing; Built-in battery |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Технология подключения | USB; 1 MIC jack / 1 Aux-in |