Synology | DEVICE LICENSE (X 1)
- Код товара: 335045
- EAN: 4711174720279
- MPN: DEVICE LICENSE (X 1)
48.93€
Без налога: 40.44€
| Производитель | Synology |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | DEVICE LICENSE (X 1) |
| Gross depth (mm) | 2 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 125 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00002625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 62500 шт. |
| Gross weight | 0.016 кг |
| Net weight | 0.011 кг |