Portable SSD | T7 | 2000 GB | USB 3.2 | Gray
- Код товара: 341335
- EAN: 8806090312380
- MPN: MU-PC2T0T/WW
499.86€
Без налога: 413.11€
| Производитель | Samsung |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | KP |
| Емкость жесткого диска | 2000 ГБ |
| Цвет товара | Gray |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Producer product name | T7 |
| Producer product family | Portable SSD |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 52 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.026 кг |
| Volume (m3) | 0.00065 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2658 шт. |
| Gross weight | 0.177 кг |
| Net weight | 0.151 кг |