Teltonika COMBO MIMO MOBILE/GNSS/WIFI ROOF SMA ANTENNA | Teltonika
- Код товара: 342114
- EAN: 4779051840977
- MPN: PR1KCO28
51.57€
Без налога: 42.62€
| Производитель | Teltonika |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LT |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1203 шт. |
| Gross weight | 0.65 кг |
| Net weight | 0.55 кг |