TP-LINK RE315 AC1200 Mesh Wi-Fi Range Extender | TP-LINK
- Код товара: 342449
- EAN: 6935364072445
- MPN: RE315
27.68€
Без налога: 22.88€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 157 мм |
| Gross height (mm) | 88 мм |
| Gross width (mm) | 124 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.001713184 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 90 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 983 шт. |
| Gross weight | 0.37 кг |
| Net weight | 0.27 кг |