Raidsonic | 4-port hub with USB Type-C interface and PD port | IB-HUB1429-CPD
- Код товара: 343662
- EAN: 4250078170440
- MPN: IB-HUB1429-CPD
29.71€
Без налога: 24.55€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | IB-HUB1429-CPD |
| Producer product family | 4-port hub with USB Type-C interface and PD port |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55 гр. |
| Plastic (No PET) | 14 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3456 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.114 кг |
| Net weight | 0.045 кг |
| Тип | USB Hub |
| Выходной интерфейс | 3x USB 3.1 (Gen 2) Type-C, 1x Type-C Power Delivery 100 W |
| Цвет товара | Black |
| Совместимые операционные системы | Windows, MacOS |
| Plug & Play | Yes |
| Материал | Aluminium, plastic |