Muse | M-050 R | Portable radio | AUX in | Black
- Код товара: 344080
- EAN: 3700460202460
- MPN: M-050R
18.28€
Без налога: 15.11€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Вход Aux | Yes |
| Функция тревоги | No |
| Наименование продукта | Portable radio |
| Producer product name | M-050 R |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 185 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32 гр. |
| Plastic (No PET) | 28 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.0022015 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 436 мм |
| Gross width master carton | 200 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 6.79 кг |
| Tare weight master carton | 0.445 кг |
| Palette Qty | 660 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Функция Snooze | No |
| FM антенна | Telescopic FM antenna |
| Другие особенности | AC/DC operated |
| Net weight | 0.57 кг |
| Встроенный экран | No |
| Тип тюнера | FM/MW analog Tuner |