Thrustmaster | TM Sim Hub USB
- Код товара: 347663
- EAN: 3362934001629
- MPN: 4060091
65.93€
Без налога: 54.49€
| Производитель | Thrustmaster |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | TM Sim Hub USB |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 63.00 мм |
| Gross width (mm) | 127.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 38 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1200 шт. |
| Gross weight | 0.43 кг |
| Net weight | 0.39 кг |
| Поддерживаемые игровые платформы | PS4/Xbox |
| Особые свойства | The TM Sim Hub allows to connect up to 4 Thrustmaster add-ons simultaneously on compatible Thrustmaster wheel bases. |
| Размеры (ШхГхВ) | 120x172x52 мм |