Natec | Mouse Pad | Printable | Black
- Код товара: 351056
- EAN: 5908257125505
- MPN: NPP-0379
0.86€
Без налога: 0.71€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Printable |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 3 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 220 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.0001188 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14545 шт. |
| Gross weight | 0.058 кг |
| Net weight | 0.053 кг |
| Другие особенности | The external layer of the pad was covered with a fabric providing the right precision in tracking mouse movements while reducing its friction; The bottom layer is covered with rubber, the task of which is to guarantee adhesion of the product. In addition, the low profile increases the comfort of using the mouse |
| RGB светодиоды | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 180 x 220 x 2 мм |