Smart Air Purifier 4 Pro Filter | HEPA filter | Black
- Код товара: 355664
- EAN: 6934177743672
- MPN: BHR5062GL
48.27€
Без налога: 39.89€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Smart Air Purifier 4 Pro Filter |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 235 мм |
| Gross height (mm) | 405 мм |
| Gross width (mm) | 235 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.022366125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 80 шт. |
| Gross weight | 1.904 кг |
| Net weight | 1.804 кг |
| Другие особенности | Lasts 3-6 months; residue can be verified by Mi Home app. |
| Особые свойства | HEPA filter eliminates 99, 97% of small particles up to 0, 3 microns. |
| Тип | HEPA filter |