Philips Hue | Hue Gradient Signe Floor Lamp | Black | Floor lamp
- Код товара: 356827
- EAN: 8718696176269
- MPN: 8719514476219
269.55€
Без налога: 222.77€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Hue Gradient Signe Floor Lamp |
| Тип | Floor lamp |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 765 гр. |
| Plastic (No PET) | 191 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.96 кг |
| Volume (m3) | 0.003258875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 281 шт. |
| Gross weight | 3.554 кг |
| Net weight | 2.598 кг |
| Life time | 25.000 ч |
| Другие особенности | Instant wireless dimming; Bluetooth and Hue Bridge compatible; Control lights with the app or your voice |
| Возможность затемнения | Yes |
| Класс защиты | IP20 |
| Класс энергоэффективности | G |
| Особые свойства | Control up to 10 lights with the Bluetooth app; Create a personalised experience with colourful smart light; Unlock full suite of smart light features with Hue Bridge |
| Материал | Aluminium |
| Вес | 2275 гр. |
| Тип управления | Control with app or voice |
| Размеры (ШхГхВ) | 111 x 111 x 145 мм |