Thrustmaster T Flight Hotas X | Joystick
- Код товара: 358717
- EAN: 3362932913535
- MPN: 2960703
72.54€
Без налога: 59.95€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 277.00 мм |
| Gross height (mm) | 284.00 мм |
| Gross width (mm) | 258.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 85.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.70 гр. |
| Plastic (No PET) | 99.70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 2.30 кг |
| Net weight | 2.13 кг |
| Producer product family | T Flight Hotas X |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC, PlayStation 3 |
| Интерфейс устройства | USB |
| Размеры (ШхГхВ) | 242 x 264 x 265 мм |
| Тип устройства | Joystick |