Smart Air Purifier 4 Lite Filter | Black
- Код товара: 358953
- EAN: 6934177750434
- MPN: BHR5272GL
36.30€
Без налога: 30.00€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smart Air Purifier 4 Lite Filter |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 207 мм |
| Gross height (mm) | 323 мм |
| Gross width (mm) | 210 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 426 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.436 кг |
| Volume (m3) | 0.01404081 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 123 шт. |
| Gross weight | 1.308 кг |
| Net weight | 0.872 кг |
| Другие особенности | It is recommended to replace the filter every 6–12 months. With a lower fibre density, Xiaomi's filter is able to release the same volume of clean air as a conventional filter, but with a much lower energy consumption. |