Samsung | USB Flash Drive | MUF-64DA/APC | 64 GB | USB 3.2 Gen 1 Type-C | Blue
- Код товара: 365025
- EAN: 8806092535886
- MPN: MUF-64DA/APC
17.35€
Без налога: 14.34€
| Производитель | Samsung |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 64 ГБ |
| Тип интерфейса | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Цвет товара | Blue |
| Producer product name | MUF-64DA/APC |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 5 мм |
| Gross height (mm) | 152 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.000076 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 22737 шт. |
| Gross weight | 0.017 кг |
| Net weight | 0.013 кг |
| Совместимость | Backward compatible with USB 3.0/2.0 |
| Скорость считывания | 400 МБ/с |