Philips | Fabric Shaver | GC026/80 | Black
- Код товара: 366592
- EAN: 8710103901143
- MPN: GC026/80
13.01€
Без налога: 10.75€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Цвет товара | Black |
| Тип подачи питания | Battery powered |
| Producer product name | GC026/80 |
| Producer product family | Fabric Shaver |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.60 гр. |
| PET | 1.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.001008 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.003 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 295 мм |
| Gross width master carton | 295 мм |
| Gross height master carton | 190 мм |
| Net weight master carton | 3.24 кг |
| Tare weight master carton | 0.165 кг |
| Palette Qty | 1248 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.221 кг |
| Другие особенности | Remove fabric pills from all types of garments |
| Число поддерживаемых батарей | 2 x AA |