STEAM GENERATOR PSG8040/60 PHILIPS | Philips
- Код товара: 383883
- EAN: 8720389001048
- MPN: PSG8040/60
332.36€
Без налога: 274.68€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 327.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 567.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2000 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.5 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 шт. |
| Gross weight | 7.4 кг |
| Net weight | 4.9 кг |