PETKIT | Air Clipper Pet Grooming Vacuum Kit 5in1 | LM4 | Grey/White
- Код товара: 394135
- EAN: 6975069301723
- MPN: LM4
137.81€
Без налога: 113.89€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | LM4 |
| Producer product family | Air Clipper Pet Grooming Vacuum Kit 5in1 |
| Цвет товара | Grey/White |
| Gross depth (mm) | 440 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 315 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.025641 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 45 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.65 кг |
| Net weight | 3.15 кг |
| Другие особенности | High-quality Brushes; Professional Dual Blade Clipper; Snag-free & Smooth CuttingExperience; Strong Suction to End FurTornado |