SUNGROW | Inverter On-Grid SG6.0RT 1000Vdc 6kW 2MPPT | ASG01776
- Код товара: 399185
- EAN: 2000001278604
- MPN: ASG01776
356.10€
Без налога: 294.30€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | ASG01776 |
| Producer product family | Inverter On-Grid SG6.0RT 1000Vdc 6kW 2MPPT |
| Gross depth (mm) | 195.00 мм |
| Gross height (mm) | 480.00 мм |
| Gross width (mm) | 370.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 29.00 кг |
| Net weight | 27.00 кг |
| Grid connection | Three-phasis |
| No. of MPPT | 2 |
| Max. Efficiency | 98.4 % |
| Euro Efficiency | 97.4 % |
| Nominal output Power (AC) | 6000 Вт |
| Max. PV input voltage | 1100 В |
| Max.PV input Power (DC) | 9000 Wp |