Muse | Portable CD/MP3 Player With Anti-shock | M-900 DM
- Код товара: 404124
- EAN: 3700460207847
- MPN: M-900DM
33.17€
Без налога: 27.41€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-900 DM |
| Producer product family | Portable CD/MP3 Player With Anti-shock |
| USB connectivity | No |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Колонки | No |
| Gross depth (mm) | 169.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 43.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 58.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 566 шт. |
| Tare other | 62.00 гр. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| CD-плеер | Yes |
| Другие особенности | Anti-shock protection : CD 40sec, MP3 100sec; Programmables tracks : CD 20, MP3 99; Random; Introduction scan; Repeat one / all;Auto power off (30 sec);Programmable CD/MP3 player; Anti-shock protection CD/MP3 |
| Аксессуары в комплекте | Earphones |
| Connections | Stereo earphone jack |
| Цвет товара | Black |
| FM радио | No |
| MP3-воспроизведение | Yes |
| Вход Aux | Yes |
| Дисплей | LCD |