Singer | Sewing Machine | 14HD-854 Heavy Duty Serger | Number of stitches 8 | Grey
- Код товара: 405720
- EAN: 7393033100599
- MPN: 14HD-854
352.55€
Без налога: 291.36€
| Производитель | Singer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Количество стежков | 8 |
| Producer product name | 14HD-854 Heavy Duty Serger |
| Producer product family | Sewing Machine |
| Цвет товара | Grey |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 420.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 21 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 15.50 кг |
| Net weight | 13.50 кг |
| Длинна стежка | Adjustable |
| Тип петли | 1-step |
| Ширина стежка | Adjustable |
| Свободный рукав | Yes |
| Automatic threading | No |
| Скорость вращения | 1300 об/мин |
| Тип | Sewing Machine |
| Встроенная подсветка | Yes |
| Мощность | 120 Вт |