Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony
- Код товара: 406249
- EAN: 4548736146624
- MPN: ILCE6700B.CEC
1 618.18€
Без налога: 1 337.34€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 151.00 мм |
| Gross height (mm) | 123.00 мм |
| Gross width (mm) | 137.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 85.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 340 шт. |
| Gross weight | 0.92 кг |
| Net weight | 0.53 кг |