Next Level Racing | Wheel Stand Racer | NLR-S014 | Black
- Код товара: 406835
- EAN: 737787153253
- MPN: NLR-S014
105.50€
Без налога: 87.19€
| Производитель | Next Level Racing |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 665.00 мм |
| Gross height (mm) | 187.00 мм |
| Gross width (mm) | 529.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 13.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 11.00 кг |
| Net weight | 9.00 кг |
| Producer product name | NLR-S014 |
| Producer product family | Wheel Stand Racer |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Patent-pending design folds in less than 10 seconds for fast storage; Adjustable wheel height/angle and pedal distance; Compatible and predrilled for all major brands including Logitech, Thrustmaster, and Fanatec |