Tag with Find My support | FIXTAG-WH | Bluetooth | No | 11 g
- Код товара: 406922
- EAN: 8591680146635
- MPN: FIXTAG-WH
22.08€
Без налога: 18.25€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Bluetooth | Yes |
| Карты в комплекте | No |
| Вес | 11 гр. |
| Встроенная батарея | No |
| Producer product name | FIXTAG-WH |
| Producer product family | Tag with Find My support |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 390.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.4 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 126 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.1 кг |
| Подключение устройства | iOS |