Nanoleaf | Shapes Black Hexagon Expansion pack (3 panels) | 42 W | WiFi
- Код товара: 410828
- EAN: 4897105335948
- MPN: NL42-0101HX-3PK
50.71€
Без налога: 41.91€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Producer product name | Shapes Black Hexagon Expansion pack (3 panels) |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | WiFi |
| Мощность | 42 Вт |
| Gross depth (mm) | 272.00 мм |
| Gross height (mm) | 42.00 мм |
| Gross width (mm) | 263.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 328.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 82.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.41 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 575 шт. |
| Gross depth master carton | 520 мм |
| Gross width master carton | 320 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 8.15 кг |
| Tare weight master carton | 0.792 кг |
| Gross weight | 1.03 кг |
| Net weight | 0.62 кг |
| Технические особенности | Mounting Type: Via included double-sided tape or screw mounts (screws and anchors not included). The Nanoleaf AppControl via Nanoleaf App (Android & iOS) for mobile/tablet or The Nanoleaf Desktop App (Windows & Mac). Thread Compatibility: Yes, Shapes work as Thread Border Router. Compatibility: Apple Home, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT, Nanoleaf Remote, SmartThings, Razer Chroma |
| Контроль температуры | 1200-6500 К |
| Возможность затемнения | Yes |
| Life time | 25000 ч |
| Напряжение питания | 100-120 В |
| Световой поток | 100 лм |