PETKIT | Feeder with Camera | P571 YumShare Solo | Capacity 3 L | White
- Код товара: 411289
- EAN: 6975069302768
- MPN: P571
137.81€
Без налога: 113.89€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 3 л |
| Producer product name | P571 YumShare Solo |
| Producer product family | Feeder with Camera |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 410.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 36 шт. |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.70 кг |
| Датчик веса | Yes |
| Особые свойства | Personalized Meal Call; Infrared Night Vision |
| Тип продукта | Automatic Feeder |