Photo paper PrintPro, 100 sheets | 180 g/m² | A3 | High Glossy
- Код товара: 415238
- EAN: 4823108630902
- MPN: PGE180100A3
15.00€
Без налога: 12.40€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1745 шт. |
| Gross weight | 0.31 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Тип | High Glossy |
| Размер | A3 |
| Producer product name | Photo paper PrintPro, 100 sheets |
| Плотность | 180 г/м² |