Surge Protectors | B0620SC0-DE | 1.8 m
- Код товара: 417583
- EAN: 4712856275841
- MPN: B0620SC0-DE
10.29€
Без налога: 8.50€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | B0620SC0-DE |
| Producer product family | Surge Protectors |
| Gross depth (mm) | 45.00 мм |
| Gross height (mm) | 365.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 55.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.21 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 915 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.58 кг |
| Net weight | 0.38 кг |
| Цвет товара | Black |
| Максимальная длинна кабеля | 1.8 м |