TEFAL Mini snack plates XA801212 | TEFAL | Mini snack plates | XA801212 | Black
- Код товара: 417654
- EAN: 3045386366248
- MPN: XA801212
16.15€
Без налога: 13.35€
| Производитель | TEFAL |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | FR |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | XA801212 |
| Producer product family | Mini snack plates |
| Gross depth (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 250 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 240.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 100 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.66 кг |
| Net weight | 0.42 кг |
| Тип | Plate |