Navitel | R250 DUAL | Full HD | Dash Cam With an Additional Rearview Camera
- Код товара: 417771
- EAN: 8594181742283
- MPN: R250 DUAL
62.00€
Без налога: 51.24€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | R250 DUAL |
| Разрешение | Full HD |
| Wi-Fi | No |
| Устройство звукозаписи | N/A |
| Features | Dash Cam With an Additional Rearview Camera |
| Gross depth (mm) | 74.00 мм |
| Gross height (mm) | 116.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1184 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Другие особенности | Modern GC2053 sensor (night vision) and glass optics; Built-in G-Sensor detects sudden acceleration, braking or any other emergency situations; Critical footage is saved automatically and stored safely on the memory card; Advanced Parking Mode; Suction cup mount included in the package |
| Совместимые карты памяти | MicroSD |
| Максимальный объем флеш-карты | 64 ГБ |
| Емкость батареи | 100 мА·ч |
| Screen size | 2.0 дюйм |