Onex AirSuede | Onex | Gaming chairs | STC Alcantara L Series | Black/Red
- Код товара: 421717
- EAN: 677222946142
- MPN: ONEX-STC-A-L-BR
212.57€
Без налога: 175.68€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | Black/Red |
| Семейство продукта | Gaming chairs |
| Материал | AirSuede |
| Наименование продукта | STC Alcantara L Series |
| Brand | Onex |
| Gross depth (mm) | 860.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 700.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.20 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 21.50 кг |
| Регулируемые руки | Yes |