Targus | Standard Privacy Screen for 23" Monitors (16:9)
- Код товара: 422549
- EAN: 5051794004915
- MPN: ASF23W9EU
100.81€
Без налога: 83.31€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Standard Privacy Screen for 23" Monitors (16:9) |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 370 мм |
| Gross width (mm) | 577 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320 гр. |
| Plastic (No PET) | 80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.4 кг |
| Volume (m3) | 0.0021349 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 809 шт. |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.09 кг |