Targus | Antimicrobial Smooth Stylus Pen For Smartphones and Touchscreens | Black
- Код товара: 422552
- EAN: 5051794035230
- MPN: AMM165AMGL
9.68€
Без налога: 8.00€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Antimicrobial Smooth Stylus Pen For Smartphones and Touchscreens |
| Gross depth (mm) | 43 мм |
| Gross height (mm) | 177 мм |
| Gross width (mm) | 139 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.001057929 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1633 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.01 кг |