Targus | Standard Privacy Screen for 23.8" Monitors (16:9)
- Код товара: 422559
- EAN: 5051794017380
- MPN: ASF238W9EU
86.85€
Без налога: 71.78€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Standard Privacy Screen for 23.8" Monitors (16:9) |
| Gross depth (mm) | 8 мм |
| Gross height (mm) | 575 мм |
| Gross width (mm) | 375 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300 гр. |
| Plastic (No PET) | 90 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.39 кг |
| Volume (m3) | 0.001725 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1002 шт. |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.1 кг |