Targus CityGear 12-14" Topload Laptop Case (Black) | Targus
- Код товара: 422782
- EAN: 5051794028386
- MPN: TCG455GL
51.78€
Без налога: 42.79€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 397.00 мм |
| Gross height (mm) | 377.00 мм |
| Gross width (mm) | 147.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Palette Qty | 79 шт. |
| Gross weight | 1.1 кг |
| Net weight | 1.02 кг |