Targus | 4Vu Privacy Screen for 16-inch 16:10 Widescreen Laptops
- Код товара: 422789
- EAN: 5051794041873
- MPN: ASF16W1GL
39.95€
Без налога: 33.02€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 4Vu Privacy Screen for 16-inch 16:10 Widescreen Laptops |
| Gross depth (mm) | 307.00 мм |
| Gross height (mm) | 444.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Palette Qty | 634 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.25 кг |