Muse | Portable Radio with Bluetooth and USB port | M-35 BT | AUX in | Black
- Код товара: 423410
- EAN: 3700460208998
- MPN: M-35 BT
69.49€
Без налога: 57.43€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Вход Aux | Yes |
| Producer product name | M-35 BT |
| Producer product family | Portable Radio with Bluetooth and USB port |
| Gross depth (mm) | 372.00 мм |
| Gross height (mm) | 372.00 мм |
| Gross width (mm) | 305.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 3.10 кг |
| Net weight | 2.20 кг |
| Встроенный экран | Yes |
| Bluetooth | Yes |