Reolink | D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime
- Код товара: 423480
- EAN: 6975253983315
- MPN: VDB2K02W
128.37€
Без налога: 106.09€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | D340W Smart 2K+ Wired WiFi Video Doorbell with Chime |
| Gross depth (mm) | 165.00 мм |
| Gross height (mm) | 102 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.0026928 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 747 шт. |
| Gross weight | 0.86 кг |
| Net weight | 0.76 кг |