Reolink | PoE NVR for 24/7 Continuous Recording | NVS16 | 2 | 16-Channel
- Код товара: 423515
- EAN: 6975253986552
- MPN: PN-16
421.16€
Без налога: 348.07€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Входные видео каналы | 16-Channel |
| Число коннекторов SATA | 2 |
| Producer product name | NVS16 |
| Producer product family | PoE NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Gross depth (mm) | 360.00 мм |
| Gross height (mm) | 338.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 290.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 109 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.93 кг |
| Net weight | 3.63 кг |