Mio 3M Adhesive Mount for Mivue 7 Series/C540 | Black
- Код товара: 424439
- EAN: 2000001316115
- MPN: 340N63100024
9.10€
Без налога: 7.52€
| Производитель | Mio |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | Black |
| Регулируемый | No |
| Producer product name | 3M Adhesive Mount for Mivue 7 Series/C540 |
| Gross depth (mm) | 10.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12500 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.05 кг |