Stabila | Digital Spirit Level TECH 196 DL, 40 cm
- Код товара: 425037
- EAN: 4005069198305
- MPN: 19830_STB
181.04€
Без налога: 149.62€
| Производитель | Stabila |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 400 мм |
| Gross width (mm) | 30 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Volume (m3) | 0.00072 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Palette Qty | 286 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.79 кг |
| Net weight | 0.78 кг |
| Producer product name | Digital Spirit Level TECH 196 DL, 40 cm |