SUNGROW | SEM DTSU666-20 3x250A Measuring transformers | UE000013
- Код товара: 426880
- EAN: 2000001313732
- MPN: UE000013
46.16€
Без налога: 38.15€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Producer product name | UE000013 |
| Gross depth (mm) | 72.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 118.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1565 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product family | SEM DTSU666-20 3x250A Measuring transformers |