Thule | Subterra 2 | Sling Bag | Black
- Код товара: 429714
- EAN: 085854255967
- MPN: TSS403 BLACK
50.76€
Без налога: 41.95€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Subterra 2 |
| Тип чехла | Sling Bag |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 370.00 мм |
| Gross height (mm) | 190.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 132.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 33.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.17 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 492 шт. |
| Gross weight | 0.42 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Другие особенности | Volume - 3 L |
| Материал | Nylon, Polyester |
| Размеры (ШхГхВ) | 110 x 325 x 155 мм |