Stanley | 18V V20 Caulk Gun (Tool Only) | SFMCE600B-XJ
- Код товара: 432676
- EAN: 5035048792858
- MPN: SFMCE600B-XJ
75.20€
Без налога: 62.15€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SFMCE600B-XJ |
| Producer product family | 18V V20 Caulk Gun (Tool Only) |
| Gross depth (mm) | 489.00 мм |
| Gross height (mm) | 249 мм |
| Gross width (mm) | 98 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Palette Qty | 72 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 2.17 кг |
| Net weight | 1.95 кг |
| Тип батареек | Lithium Ion |
| Напряжение | 18 В |