Targus Privacy Screen 22"W (16:10) | Transparent
- Код товара: 434920
- EAN: 5024442896606
- MPN: ASF220WEU
92.42€
Без налога: 76.38€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 473.00 мм |
| Gross height (mm) | 295.00 мм |
| Gross width (mm) | 295.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | Privacy Screen 22"W (16:10) |
| Цвет товара | Transparent |