Stanley | Screwdriver Set in Bag Set of 42 pcs | STHT0-62113
- Код товара: 435613
- EAN: 3253560621131
- MPN: STHT0-62113
28.52€
Без налога: 23.57€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 431.00 мм |
| Gross height (mm) | 431 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Palette Qty | 93 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Gross weight | 1.82 кг |
| Net weight | 1.64 кг |
| Другие особенности | CHROME VANADIUM BAR: For strength and corrosion resistance; SOFT GRIP HANDLE: Bi-material handle provides superior comfort, control and grip; HANDLE MOULDED DIRECTLY TO THE BAR: In a virtually unbreakable bond |
| Producer product name | STHT0-62113 |
| Producer product family | Screwdriver Set in Bag Set of 42 pcs |