Stanley | SFMCB14M1-QW | 18V V20 Battery Starter Kit - 1 x 4Ah
- Код товара: 438284
- EAN: 5035048724514
- MPN: SFMCB14M1-QW
76.65€
Без налога: 63.35€
| Производитель | Stanley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SFMCB14M1-QW |
| Gross depth (mm) | 279.00 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 96 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Palette Qty | 239 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| TI weight (kg) | 0.1 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.42 кг |
| Net weight | 1.28 кг |
| Producer product family | 18V V20 Battery Starter Kit - 1 x 4Ah |