Targus Click-In Case | THZ957GL | Tablet case | For Samsung Galaxy Tab A9+ | Black
- Код товара: 443716
- EAN: 5063194001289
- MPN: THZ957GL
19.24€
Без налога: 15.90€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 261.00 мм |
| Gross width (mm) | 23.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 1599 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product name | THZ957GL |
| Producer product family | Click-In Case |
| Совместимость | For Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Цвет товара | Black |
| Материал | Pc/TPU |
| Тип чехла | Tablet case |