Razer Gaming Cushion Powered by Razer Sensa HD Haptics Freyja
- Код товара: 447004
- EAN: 8887910080030
- MPN: RC81-04340101-R3M1
254.55€
Без налога: 210.37€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 580.00 мм |
| Gross height (mm) | 440.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.30 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 3.25 кг |
| Net weight | 1.95 кг |
| Другие особенности | Recommended User Height: 160 - 200 cm |
| Producer product name | Freyja |
| Producer product family | Gaming Cushion Powered by Razer Sensa HD Haptics |