SALE OUT. Boom Collaboration | Video Conference Camera | MEZZO | DEMO
- Код товара: 448178
- EAN: 2000001338025
- MPN: BM01-0020SO
253.50€
Без налога: 209.50€
| Производитель | Boom Collaboration |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MEZZO |
| Producer product family | Video Conference Camera |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 269.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.57 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Другие особенности | Image sensor: 4K CMOS sensor 1/2.8in; Pixels 8.28MP, 16:9; View angle: 110° diagonal, 110° height, 53° vertical; Video compression: H.264, H.265, MJPEG, YUY2, NV12; Audio input: 2 built-in omnidirectional mics |
| Saleout | DEMO |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Вес | 300 гр. |
| Разрешение видео | 3840 x 2160 пикселей |
| Совместимые операционные системы | Windows 7 or later 10, Mac OS X 10.10 or later, Chrome OS Version 29.0.1547.70 or later, Linux, Android |